Anasayfa / İnternet & Web Master / WordPress Nitro Teması – Ücretsiz

WordPress Nitro Teması – Ücretsiz

Bundan birkaç ay önce “Paylaşımlar ne üzerine olmalı?” adlı bir anketi ziyaretçilere açmıştım. Uçuk rakamlardaWordPress Temaları şıkkı işaretlenince ziyaretçilerin de isteklerine ayak uydurayım düşüncesiyle bir WordPress teması yapmaya karar verdim.

İş yükümün ve temponun hafiflediği şu dönemlerde iyi bir fırsat yakaladım ve değerlendirmeye koyuldum. 2 gün süren çizim sürecinden ve 3 gün süren kodlama çalışmalarından sonra temayı kullanıma hazır hale getirmiş bulunmaktayım.

ÖZELLİKLERİ

Tema, HTML5 ile kodlayıp paylaştığım 3. nesil WordPress teması oldu. Aynı zamanda CSS3′ün de çeşitli nimetlerinden faydalandım. 2 sütundan oluşuyor. Önceki temaların aksine, bu kez bileşen desteği kazandırdım. Stabil çalışması için birkaç eklenti gerekiyor. Bu eklentiler ve ayarları indireceğiniz dosya içerisinde bulunuyor. Kullanılan eklentileri de aklıma gelmişken listeleyeyim.

TWİTTER VE SOSYAL AĞLAR

Sağ sütunda bulunan Twitter ve Sosyal Ağlar adlı bölümleri kendinize göre değiştirebilmeniz için sidebar.phpdosyasını düzenlemeniz gerekmektedir. Benim hazırladığım sidebarı kullanmak istemeyenler Görünüm – Bileşenler bölümünden kendi bileşenlerini kullanabilirler.

ÖNİZLEME

 Kaynak : HüseyinEmanet (.com)

Bunada Göz Atabilirsin

Mükemmel İşletme Instagramı İçin İpuçları

Instagram, aylık 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya, daha az rekabete ve Facebook veya Twitter gibi …

Bir cevap yazın