Home / Teknoloji / iPhone 7nin Türkiye fiyatı belli oldu

iPhone 7nin Türkiye fiyatı belli oldu

Daha birkaç gün önce Phone Radar tarafından iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın, Çin’deki fiyatları yayınlanmıştı. Tabii ki ülkeden ülkeye fark eden fiyatın, Türkiye’de ne kadar olacağı ise sadece tahmini olarak yapılıyordu. Sonunda iPhone 7’nin Türkiye fiyatı belli oldu.

Ülkemizde online perakende satış sitesinde iPhone 7, 3799 TL fiyatla listelendi. Şu anda bu fiyat siteden kaldırılmış durumda. Sitede telefonun, 7 Eylül’de perakende satıcıdaki yerini alacağı yazıyor. Apple şimdiye kadar iPhone’ları tanıttıktan, 10-15 gün sonra resmi olarak satışa çıkarmıştı. Yüksek ihtimalle yerli satıcı 7 Eylül’de önsipariş almaya başlayabilir.

Yeni iPhone’larla merak edilen tüm sorular haftaya çarşamba düzenlenecek olan etkinlikle birlikte yanıtlanacak. En büyük gizemlerden biri olan üç yeni iPhone modelinin olup olmayacağını da göreceğiz. Çeşitli spekülasyonlarda iPhone 7, iPhone 7 Plus ve iPhone 7 Pro’dan söz edilirken, başka iddialarda ise 3. model olarak iPhone 6SE’nin olacağınsan bahsediliyor.

Sizin iPhone 7’den ve Apple’dan beklentileriniz nedir? Düşünlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

About admin

Check Also

Snapchat, video kayıt yapan yeni gözlüğünü tanıttı

Snapchat dün bazı büyük değişiklikler duyurdu. İlk olarak şirketin adının Snap,Inc olarak değiştirildiği açıklandı. Ana şirketin adı kısaltıldı ancak uygulamanın adı Snapchat olarak devam edecek.

Şirket Snap adı ile ilk donanımını da açıkladı. Şirket video kayıt yapabilen bir güneş gözlüğü duyurdu. Sağ ve sol tarafta kamera merceklerinin olduğu gözlükte insanları uyarı için bir de yanan ışığı mevcut. Bir düğme ile açılan kamera ile 10 saniyelik video kaydı yapılabiliyor.  30 saniye kayıt için üç kez basılacak.

Gözlüğün pili bütün gün için yetiyor ve taşınabilir şarj ile dört defa daha şarj edebilirsiniz. 129,99 $ fiyata sahip olması beklenen gözlük, siyah, turkuaz ve mercan renkleri ile satışa sunulacak.

Bir cevap yazın