Home / Teknoloji / BMW, Tesla Motors ile dalga geçtiği reklam filmleri yayımladı

BMW, Tesla Motors ile dalga geçtiği reklam filmleri yayımladı

BMW, ürettiği elektrikli otomobiller ve geliştirdiği otomatik pilot sürüş sistemiyle tanınan Tesla Motors ile dalga geçtiği reklam filmleri yayımladı. Filmler, Tesla Motors’un yeni otomobili olan Model 3’ü satın alabilmek adına 2017 senesine kadar beklemek zorunda kalan kişilere göndermelerde bulunuyor ve “Beklediğiniz otomobile, beklemeden ulaşın” sloganıyla BMW 330e‘yi tanıtıyor.

Hibrit motora sahip olan BMW 330e, elektrikli motorunu kullanarak sadece 30 Km yol katedebiliyor. Buna rağmen Model 3’ten çok daha pahalı ve 43.700 dolar satış fiyatına sahip.

About admin

Check Also

Snapchat, video kayıt yapan yeni gözlüğünü tanıttı

Snapchat dün bazı büyük değişiklikler duyurdu. İlk olarak şirketin adının Snap,Inc olarak değiştirildiği açıklandı. Ana şirketin adı kısaltıldı ancak uygulamanın adı Snapchat olarak devam edecek.

Şirket Snap adı ile ilk donanımını da açıkladı. Şirket video kayıt yapabilen bir güneş gözlüğü duyurdu. Sağ ve sol tarafta kamera merceklerinin olduğu gözlükte insanları uyarı için bir de yanan ışığı mevcut. Bir düğme ile açılan kamera ile 10 saniyelik video kaydı yapılabiliyor.  30 saniye kayıt için üç kez basılacak.

Gözlüğün pili bütün gün için yetiyor ve taşınabilir şarj ile dört defa daha şarj edebilirsiniz. 129,99 $ fiyata sahip olması beklenen gözlük, siyah, turkuaz ve mercan renkleri ile satışa sunulacak.

Bir cevap yazın