Home / Teknoloji / Apple’ın metalik siyah iPhone için bir uyarısı var

Apple’ın metalik siyah iPhone için bir uyarısı var

Uzunca süredir beklenen ve çokça sızıntıya konu olan yeni iPhone’lar en sonunda Apple’ın dün sabah(ülkemiz için saat 20:00) gerçekleştridiği özel etkinlikte tanıtıldı.Bununla birlikte yeni iPhone’larda artık yeni bir renk seçeneği daha var:”jet black” Bu kelime oldukça siyah anlamına geliyor.iPhone’da ise seçenek parlak ve oldukça koyu metalik siyah.Apple’ın bu renk seçeneğini seçecek olan kullanıcılar için hem uyarısı hemde bir önerisi var.iPhone 7’nin teknik detaylarını gösteren listede yer alan bu ibare yerinde bir bilgi.

“iPhone 7’nin metalik siyah seçeneğinin parlatılma işlemleri dokuz aşamadan oluşan cilalama ve boyama eylemlerinden oluşuyor.Cihazın dış tarafı yüksek bir dayanıklılık gösterse de parlaklık etkisi çizilmelere karşı dayanıksız olabilir.Eğer bu durum sizin için endişe arz ediyorsa bir kılıf kullanmanızı öneriyoruz.”

Jet Black yani metalik siyah renkli iPhone gerçekten çok şık duruyor.Fakat her güzel şeyde olduğu gibi bunun da bir götürüsü var.Bu sebeple Apple bu versiyonu seçecek olan kullanıılar için bir öneri sunmuş.Bu öneriyi dikkate almakta fayda var.

 

Metalik siyah iPhone 7’nin diğer görselleri için sayfalara tıklayabilirsiniz.

About admin

Check Also

Snapchat, video kayıt yapan yeni gözlüğünü tanıttı

Snapchat dün bazı büyük değişiklikler duyurdu. İlk olarak şirketin adının Snap,Inc olarak değiştirildiği açıklandı. Ana şirketin adı kısaltıldı ancak uygulamanın adı Snapchat olarak devam edecek.

Şirket Snap adı ile ilk donanımını da açıkladı. Şirket video kayıt yapabilen bir güneş gözlüğü duyurdu. Sağ ve sol tarafta kamera merceklerinin olduğu gözlükte insanları uyarı için bir de yanan ışığı mevcut. Bir düğme ile açılan kamera ile 10 saniyelik video kaydı yapılabiliyor.  30 saniye kayıt için üç kez basılacak.

Gözlüğün pili bütün gün için yetiyor ve taşınabilir şarj ile dört defa daha şarj edebilirsiniz. 129,99 $ fiyata sahip olması beklenen gözlük, siyah, turkuaz ve mercan renkleri ile satışa sunulacak.

Bir cevap yazın