Anasayfa / Teknoloji / Samsung Galaxy Chromebook Tanıtıldı!

Samsung Galaxy Chromebook Tanıtıldı!

Teknik özelliklerin ve tasarımın mükemmel bir karışımı olan çok sayıda premium Chromebook yok. Google’ın geçen yıl bir PixelBook 2 duyurmadığını ancak bunun yerine bize PixelBook Go’yu verdiğini gören Samsung, bugün CES 2020’de açıklanan muhteşem Galaxy Chromebook’u geliştirdi.

Galaxy Chromebook

Galaxy Chromebook, Samsung’dan Galaxy adını alan ilk Chromebook’tur. 2’si 1 arada iki renk seçeneğiyle geliyor – Fiesta Kırmızı ve Merkür Gri.

Günlük kullanımınıza dayanacak şekilde tasarlanmış alüminyum gövdesi ve her seferinde sizi şaşırtacak 3.9mm ince çerçeveli 4K UHD AMOLED dokunmatik ekran ile bu, premium bir ChromeOS bilgisayarı istiyorsanız satın alınacak Chromebook’tur.

4K AMOLED ekran (3840 x 2160) dokunmatik ekranın boyutu 13.3 inç. İçinde Intel’in 10.Nesil Core i5 işlemcisi, 16 GB’a kadar RAM (LPDDR3) ve 1 TB’a kadar SSD depolama alanı var.

Görüntülü aramalar için ekranın üstünde 1MP kamera ve tablet modundayken fotoğraf çekmek istemeniz durumunda klavyenin üzerine yerleştirilmiş başka bir 8MP kamera var.

Galaxy Chromebook’ta, soldaki USB Type-C bağlantı noktasının hemen yanındaki bir yuvaya oturan ve ekranda akıcı bir şekilde yazmanıza ve çizmenize izin veren bir stylus kalemi var. Ayrıca sistemde gezinmek için de kullanabilirsiniz.

Google Asistan, stereo hoparlörler (2W x 2), parmak izi tarayıcı ve arkadan aydınlatmalı bir klavye alırsınız. Süper hızlı bağlantı için WiFi 6 da mevcuttur. Galaxy Chromebook’ta 2 X USB-C bağlantı noktası, 3,5 mm mikrofon ve ses birleşik jakı ve bir UFS / MicroSD kart yuvası bulunur.

Galaxy Chromebook’un başlangıç fiyatı 999 $ olacak ve bu çeyrekte piyasaya sunulacak.

Bunada Göz Atabilirsin

Samsung ve Huawei, Kendi Yonga Setlerinin Kullanımını Artırıyor

Üçüncü taraf tedarikçilere olan güveni azaltmak amacıyla, Samsung ve Huawei gibi önde gelen akıllı telefon …

Bir cevap yazın