Anasayfa / Oyunlar / PUBG’de En İyi Olmak İçin İpuçları!

PUBG’de En İyi Olmak İçin İpuçları!

Bu bölümde, PlayerUnknown’s Battlegrounds’da hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı genel PUBG ipuçları ve arenada size gelişmiş taktikler sunmak için bazı derinlemesine kılavuzlar vereceğiz. İşte PUBG ipuçları;

PUBG İpuçları

Sol Alt tuşunu basılı tutarak, kameranızı karakterinizin gövdesini çevirmeden hareket ettirebilirsiniz. Bu, örneğin doğrudan koşuyorsanız başka yönlere bakmanıza olanak tanır.

Sağ tıklamayı basılı tutarken, Q ve E fotoğraf makinenizin şu anda baktığı omuzu değiştirir. Varsayılan olarak, kameranız sağ omzunuzun üzerinden bakar, bu nedenle sol omzunuzun üzerinden bakmak istediğinizde bunu kullanmanız gerekir. Bu, kendinizi göstermeden köşelere bakmanızı sağlar.

5’e basmak, varsayılan olarak el bombalarınızı seçer, ancak tekrar basarsanız mevcut el bombalarınız arasında geçiş yapar.

Silah tutmuyorsan daha hızlı koşuyorsun. Silahınızı X tuşuna basarak koruyabilirsiniz. Ancak, silahınızı çıkarmanız ve ateş edip etmediğinizi de hedeflemenin daha uzun süreceğini unutmayın.

Harika motosiklet hileleri yapabilirsiniz! Bunları yapmak için havadayken Ctrl + Space tuşlarına basmanız ve motosiklet eğmek için AWSD hareket tuşlarınızı kullanmanız gerekir.

7, 8, 9, 0 öğeleri iyileştirmek için varsayılan anahtarlardır. Bize göre, bu anahtarlar ellerinizden oldukça uzak olduğu için bunları daha uygun bir yerde yeniden hatırlamanız gerekir.

Sürüş sırasında ara çubuğunu tutmak sert bir fren yapmanıza izin verir ve aracınızın kaymasına neden olabilir. Ateş altındaysanız çekimlerden kaçınmaya çalışırken faydalıdır.

Sağ tıklamayı basılı tutmak omzunuzu hedefler ve çekimleri daha doğru hale getirir (üçüncü kişi görünümü). Sağ tıklamak silahınızın nişan almasını hedefleyecek ve atışlarınızı daha doğru hale getirecektir.

Vardiyalarınızı hedeflerken vardiyayı tutmak hedefinizi sabitler ve vizyonunuzu biraz büyütür. Bununla birlikte, sonunda sağ alt taraftaki akciğer ölçer boşalmaya başlayacağı için bu biter. Sayaç bittiğinde, artık amacınızı sabitleyemezsiniz.

Ctrl + 1 ila 6 tuşlarına basarak araçtaki koltukları değiştirebilirsiniz. Yolcu koltuğuna atlayıp birini hızlıca çekmenizi sağlayan kullanışlı küçük bir komut.

Bir keskin nişancı tüfeğinden ateş ettikten sonra düğmeyi basılı tutmak, bırakana kadar sizi kapsam içinde tutacaktır. Bu, merminizin nereye indiğini ve bir sonraki atışınızı nasıl hedefleyeceğinizi ölçmenin iyi bir yoludur.

Bunada Göz Atabilirsin

En Popüler PS 4 Oyunları

Dünyanın en çok satın alınan ve en çok tercih edilen ps4 oyunları listesi yazımızı siz …

Bir cevap yazın