Anasayfa / Oyunlar / Minecraft oyuncularına iyi haber

Minecraft oyuncularına iyi haber

Dünya çapında 45 milyona yakın oyuncusu bulunan MineCraft, Xbox 360 için büyük bir yenilenmeye hazırlanıyor.

İlginç bir Dünya’da, oyunculara tüm yaratıcılıklarını sergileterek hayatta kaldırmaya çalıştıran MineCraft oyunu, Xbox 360 için 1.8.2 güncellemesine hazırlanıyor.

MineCraft’ın yapımcı ve sunuculuğunu üstlenen Mojang şirketi, oyunu Xbox 360’ta sunma isteklerini gerçekleştirdiler. Ve bu gelişimden sonra oyunun oyuncularının sayısında ciddi bir artma oldu. Bu yükselmenin üstüne Mojang, oyunculara daha kaliteli oyun sunabilmek için sık sık güncellemeler yapmaya başladı. Şimdi ise, PlayXBLA tarafından duyurusu yapılan 1.8.2 güncellemesi ile birlikte oyunda artacak en büyük özellik herkesin tahmin edebileceği üzere: Yaratıcılık.

Bu mod ile birlikte Xbox 360 kullanan MineCraft oyuncuları, hiçbir düşmanın olmadığı bir ortamda tüm eşyalardan sınırsız olarak oluşturabilme imkanına kavuşacaklar. Tabiki sadece bu değil, anlatması sayfalar alabilecek yenilikler mevcut. Örnek olarak bu yeni versiyonda oyuncular, EnderMan’i öldürdüğünde EnderPearl’ın dışında, ek olarak demir zırh ve limon elde edebilecekler.

Ek olarak güncelleme ile ilgili içeriğe aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz:

Bunada Göz Atabilirsin

PUBG’de En İyi Olmak İçin İpuçları!

Bu bölümde, PlayerUnknown’s Battlegrounds’da hayatta kalmanıza yardımcı olacak bazı genel PUBG ipuçları ve arenada size …

Bir cevap yazın