Home / Haber / Türk Hack Team 1781 siteyi hack’ledi

Türk Hack Team 1781 siteyi hack’ledi

Ülkemizin en çok tanınan hacker gruplarından birisi olan Türk Hack Team, Amerika’da faliyet sürdüren tam 1781 web sitesini hack’lediğini açıkladı. Türk Hack Team’in internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgilere göre bu büyük çaplı hack saldırısının nedeni, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) lideri Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iade edilmemesi.

Türk Hack Team’in başında bulunan ZoRRokiN ve Skorsky, Fethullah Gülen iade edilmediği takdirde hack saldırılarının devam edeceğini açıkladı.

1472575552_ejkyuws2.jpg

About admin

Check Also

WhatsApp izniniz olmadan Facebook’a bilgilerinizi gönderecek

WhatsApp, kullanıcılarının telefon numarasını Facebook ile paylaşacağını açıkladı. Kişilere özel reklamların gösterilebilmesi için son derece önemli olan numara paylaşımı, Facebook yetkililerinin söylediğine göre spam hesapları tespit etmede de büyük rol oynayacak.

1472142443_img.lrytas.lt.jpg

Bugün erken saatlerde WhatsApp'ın numara paylaşımı için gizlilik politikasını güncelleyen Facebook tarafından şöyle bir açıklama geldi:

"Bu sistem sayesinde kullanıcıları iki farklı platformda da kontrol altında tutabileceğiz. Örneğin bir Facebook kullanıcısı sürekli olarak link paylaşımı yapıyor ve diğer kullanıcıları rahatsız ediyorsa, onun saptanması için WhatsApp'ı kullanabileceğiz ve gerekli olursa iki platformu kullanmasını da engelleyeceğiz."

 

Bir cevap yazın